Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM








$2.18
Out of stock
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 4 in |
| Material | High Quality ABS / Plastic |
| Design & Theme | JK School Uniform Girl |
| Size | 40cm (1/4 Scale BJD) |
| Color | Brown Plaid Outfit |
| Product Type | BJD Doll |
| Style | JK Uniform |
| Feature | Full Set Outfit |
| Occasion | Gift for Girl |
| Structure | Solid Plastic Body |
| Target Audience | Doll Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.