Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$1.58
Out of stock
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 2 in |
| Material | Premium Soft PVC |
| Design & Theme | Q-version Chubby Body |
| Size | 1/12 Scale / 10-12cm (Customizable) |
| Color | Normal Skin Tone (Light Beige) |
| Product Type | BJD Body |
| Style | Q-version |
| Feature | Multi-articulated Joints |
| Occasion | Doll Customization |
| Structure | Soft PVC Body |
| Target Audience | Doll Customizers |
Reviews
There are no reviews yet.