Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$2.58
Out of stock
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Retro Forest Girl |
| Size | 30cm (Jointed MSD Size) |
| Color | Olive Green Dress |
| Product Type | BJD Doll |
| Style | Vintage |
| Feature | Full Set Outfit |
| Occasion | Gift for Girl |
| Structure | Flexible PVC Joints |
| Target Audience | Doll Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.