Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$1.58
Out of stock
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 10 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Lime Green Leopard Print Street Figure |
| Size | 20cm |
| Color | Matte Black Body |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Streetwear |
| Feature | Pink Leopard Print Details |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.