Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$1.88
Out of stock
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 10 in |
| Material | Premium Short Plush + PP Cotton |
| Design & Theme | Suit TV Man Plush Character |
| Size | 20cm |
| Color | Cream TV Head & Hat |
| Product Type | Plush Toy |
| Style | Modern Tech |
| Feature | TV-Screen Face Design |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Fully Stuffed Plush Body |
| Target Audience | Plush Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.