Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$2.18
Out of stock
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 9 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Skull Banana Man Figure |
| Size | 15cm |
| Color | Bright Yellow Banana Suit |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Weirdcore |
| Feature | Skull Head Inside Banana Suit |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.