Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$1.88
Out of stock
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 7 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Racing Driver Bobblehead |
| Size | 15cm (Bobblehead Scale) |
| Color | Red Racing Suit |
| Product Type | Bobblehead |
| Style | Retro Racing |
| Feature | Bobble Head Mechanism |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC Body |
| Target Audience | Bobblehead Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.