Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$2.18
Out of stock
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 3 × 4 in |
| Material | Premium Short Plush + PP Cotton |
| Design & Theme | Pink Fluffy Devil Monster Plush Keychain |
| Size | 8cm |
| Color | Fluffy Pink Body |
| Product Type | Plush Keychain / Mini Stuffed Toy |
| Style | Cute Gothic |
| Feature | Mini Round Fluffy Body |
| Occasion | Bag Charm |
| Structure | Fully Stuffed Plush Body |
| Target Audience | Plush Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.