Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$1.58
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 9 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Monogram Streetwear Figure with Heart Bag |
| Size | 15cm (Standard Art Toy Scale) |
| Color | Black Matte Head |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Streetwear |
| Feature | Detachable Heart Bag Accessory |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.