Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$2.18
Out of stock
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 9 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Flocked Pikachu Character Figure |
| Size | 15cm |
| Color | Bright Yellow Body & Tail |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Classic Anime |
| Feature | Flocked Plush-Like Surface |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.