Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$1.58
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 10 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Half-Skeleton Elmo Character Figure |
| Size | 15cm |
| Color | Red Fur Exterior |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Culture |
| Feature | Half Exterior/Half Skeleton Design |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC Body |
| Target Audience | PVC Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.