Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$2.18
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 8 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Business Ram Goat |
| Size | 15cm |
| Color | Gray Suit |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Cute Pop Art |
| Feature | Curved Ram Horns |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.