Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$1.58
Out of stock
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 10 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Anatomical Classic Yellow Brick Man Figure |
| Size | 20cm |
| Color | Bright Yellow Exterior |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Anatomical |
| Feature | Half Skeleton & Organ Cutaway |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC Body |
| Target Audience | PVC Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.