Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$2.58
Out of stock
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 in |
| Material | Soft Plush Fabric + PP Cotton Filling |
| Design & Theme | Gentleman Fox Plush |
| Size | 25cm (Standard Plush Size) |
| Color | Beige Fox Body |
| Product Type | Stuffed Animal |
| Style | Vintage Gentleman |
| Feature | Removable Outfit |
| Occasion | Bed Decor |
| Structure | Soft Plush Exterior |
| Target Audience | Plush Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.