Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$1.58
Out of stock
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 8 in |
| Material | Premium Short Plush + PP Cotton |
| Design & Theme | Square Head Blue Duck Plush Character |
| Size | 15cm |
| Color | Bright Blue Body & Head |
| Product Type | Plush Toy |
| Style | Cute |
| Feature | Square-Shaped Head |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Fully Stuffed Plush Body |
| Target Audience | Plush Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.