Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$1.88
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 7 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Snow/Yet i Character Figure |
| Size | 15cm |
| Color | Translucent Blue Base |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Cute Monster |
| Feature | Frost/Crackle Pattern Print |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.