Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$1.88
Out of stock
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 8 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Retro Anime-Style Girl Figure |
| Size | 15cm |
| Color | Brown Hair |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Retro Anime |
| Feature | Detailed Camera Accessory |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC Body |
| Target Audience | PVC Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.