Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM








$2.88
Out of stock
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 11 in |
| Design & Theme | Fried Chicken Monster with Character Figure |
| Size | 20cm |
| Color | Orange Fried Chicken Texture |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Weirdcore |
| Feature | Multi-Arm Monster Design |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC Body |
| Target Audience | PVC Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.