Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$1.58
Out of stock
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 10 in |
| Material | Premium Transparent Vinyl |
| Design & Theme | Transparent Gradient Yellow Street Figure with Red Heart |
| Size | Figure: 20cm / Red Heart: 10cm |
| Color | Transparent Yellow/Orange Gradient Body |
| Product Type | Vinyl Art Toy Set |
| Style | Streetwear |
| Feature | Transparent Gradient Mold |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Transparent Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.