Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$1.88
Out of stock
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 8 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Fluorescent Pink & Green Street Figure with Pet |
| Size | Figure: 15cm / Pet: 5cm / Chair: 8cm |
| Color | Matte Pink Head & Hands |
| Product Type | Vinyl Art Toy Set |
| Style | Streetwear |
| Feature | Complete Chair & Pet Set |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.