Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$2.18
Out of stock
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 10 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Neon Street Black Cat & Guy Set |
| Size | Big Guy: 20cm / Small Cat: 10cm / Bench: 12cm |
| Color | Matte Black Body |
| Product Type | Vinyl Art Toy Set |
| Style | Streetwear |
| Feature | Complete Bench Set |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl Body |
| Target Audience | Vinyl Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.