Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$2.58
Out of stock
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 10 × 5 in |
| Material | Soft Plush Fabric + PP Cotton Filling |
| Design & Theme | Devil Frog Plush |
| Size | 20cm |
| Color | Dark Grey Body |
| Product Type | Stuffed Animal |
| Style | Gothic |
| Feature | Round Chubby Shape |
| Occasion | Bed Decor |
| Structure | Soft Plush Exterior |
| Target Audience | Plush Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.