Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM


















$2.58
Out of stock
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 10 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Dual Tone Streetwear Ape |
| Size | 20cm (Standard Art Toy Scale) |
| Color | Camouflage Jacket / Red Hoodie |
| Product Type | Art Toy |
| Style | Streetwear |
| Feature | Split Dual Design |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC Body |
| Target Audience | Art Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.