Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$1.58
Out of stock
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 3 × 2 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Normal Scale Female Body |
| Size | 26cm (approx, Normal Scale) |
| Color | Normal Skin Tone (Light Beige) |
| Product Type | BJD Body |
| Style | Normal Scale |
| Feature | Multi-articulated Joints |
| Occasion | Doll Customization |
| Structure | PVC Body |
| Target Audience | Doll Customizers |
Reviews
There are no reviews yet.