Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$2.18
Out of stock
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 8 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Gas Mask Mixed Scene |
| Size | 20cm |
| Color | Blue Suit |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Gas Mask |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.