Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$1.58
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 7 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Hip Hop Penguin |
| Size | 15cm |
| Color | Red Cap |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Streetwear |
| Feature | Winking Eye |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.