Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$2.18
This retro hip-hop vinyl figurine is a bold collectible, crafted from durable vinyl with sharp details and a nostalgic 90s design. As a professional bulk anime pop vinyl figurine manufacturer, we offer custom 3D printed collectibles perfect for collections, decor, and branded projects.
Out of stock
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 12 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | DJ Mixtape |
| Size | 25cm |
| Color | White T-Shirt |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Streetwear |
| Feature | DJ Gold Chain |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid Vinyl |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.