Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$2.58
Every curve, vein, and shell texture is sculpted via 3D print technology to ensure anatomical accuracy and lasting durability. The premium PVC material resists fading and wear, making it a centerpiece that shines for years
Out of stock
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 6 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Half Anatomy Gary the Snail |
| Size | 12cm |
| Color | Pink Shell |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Half Shell Skeleton |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.