Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM










$2.58
This starfish isn’t just cute — it’s a life size anime figurine split open to reveal a jaw-dropping skeletal and organ system, all crafted with premium PVC and precision 3D printing.
Out of stock
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 8 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Half Anatomy Patrick |
| Size | 15cm |
| Color | Pink Body |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Half Skeleton |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.