Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$2.58
As a specialist in OEM/ODM Hip – Hop Street Art Figurine production, we offer full – service Custom Manga Style Mini Collectibles design & manufacturing. From bold street art patterns to manga – like expressive faces, we bring your urban art vision to life as pocket – sized collectibles.
Out of stock
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 8 in |
| Material | PVC |
| Design & Theme | High Top Fade |
| Size | 21cm |
| Color | Pale Skin |
| Style | 90s Hiphop |
| Feature | Intricate Sneaker Details |
| Occasion | Hiphop Collection |
| Target Audience | Hiphop Enthusiasts |
Reviews
There are no reviews yet.