Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$2.18
Out of stock
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 10 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Red Fox Sofa |
| Size | 18cm |
| Color | Red Fox Body |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Sofa Seat |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.