Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM














$3.25
Out of stock
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 10 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Melting Anatomy Rabbit |
| Size | 20cm |
| Color | Light Blue Ears |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Half Skeleton |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.