Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$2.18
Custom Designer Soft Vinyl Toy Maker — We bring your unique toy concepts to life with precision and creativity! From initial sketches to final production, our Prototyping, Mold Casting & Production Services ensure every detail matches your vision, while our Custom Packaging Solutions make your launch unforgettable.
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 9 in |
| Material | Premium Vinyl |
| Design & Theme | Lucky Troll |
| Size | 20cm |
| Color | Red Orange Stripe |
| Product Type | Vinyl Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Occasion | Desk Decor |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.