Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












$2.58
Using advanced custom 3D printed methods, this PVC figurine captures every microscopic detail: from Squidward’s signature frown to the intricate bone structure beneath his skin.
Out of stock
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 9 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Half Anatomy Squidward |
| Size | 18cm |
| Color | Light Green Body |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Half Skeleton |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.