Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM








$2.58
This best custom 3D printed piece splits open to showcase hyper-detailed anatomy — bones, organs, and his tiny mechanical parts — all sculpted in premium PVC for stunning realism. A must-have for fans who love villains with a scientific twist.
Out of stock
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 7 in |
| Material | Premium PVC |
| Design & Theme | Half Anatomy Plankton |
| Size | 14cm |
| Color | Blue Body |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Pop Art |
| Feature | Half Skeleton |
| Occasion | Desk Decor |
| Structure | Solid PVC |
| Target Audience | Toy Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.