Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM


















$2.88
We craft Collectible Art Toys for One Piece IP Projects, blending Luffy’s iconic pirate spirit with half – anatomy details (exposing skeletal/muscular structures) to create a unique, science – meets – anime collectible that pops with character.
Out of stock
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3.5 × 8.5 in |
| Material | PVC |
| Design & Theme | Half Anatomy Luffy |
| Size | 22cm |
| Color | Yellow Straw Hat |
| Product Type | PVC Art Toy |
| Style | Anatomy Aesthetic |
| Feature | Half Skeleton Design |
| Occasion | Anime Collection |
| Structure | Durable PVC |
| Target Audience | One Piece Fans |
Reviews
There are no reviews yet.