Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
















$2.88
Out of stock
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 8 in |
| Material | Vinyl |
| Design & Theme | Bling Style Bear Gold Chain Urban Art |
| Size | 20cm |
| Color | Yellow Green Body Blue Pants Gold Accents |
| Product Type | Vinyl Art Toy Urban Collectible Designer Figure |
| Style | Bling Aesthetic Pop Art Urban Fashion |
| Feature | Gold Chain Accessory Detailed Mold Stylized Pose |
| Occasion | Desk Decor Collection Gift Adult Toy |
| Structure | Solid Vinyl Stable Posture Smooth Surface |
| Target Audience | Urban Toy Collectors Pop Art Fans Gift Givers |
Reviews
There are no reviews yet.