Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM


















$2.18
As a premium resin art sculpture, this limited – edition abstract & figurative resin collectible merges avant – garde design with meticulous craftsmanship, offering a unique statement piece for modern interiors or discerning collectors.
Out of stock
| Weight | 2.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 11 in |
| Material | Resin |
| Design & Theme | Floral Eyes |
| Size | 28cm |
| Color | Matte Black |
| Product Type | Resin Art Toy |
| Style | Surreal Creature |
| Feature | Handcrafted Resin |
| Occasion | Art Collection |
| Structure | Solid Resin |
| Target Audience | Resin Collectors |
Reviews
There are no reviews yet.